Dispozitie nr.279 din 25.07.2018

Proiect de hotarare privind rectificarea bugetului local, pe anul 2018

Anexa la proiectul de hotarare privind rectificare bugetului local

Anexa la proiectul privind contul de executie

Proiect de hotarare privind aprobarea tarifelor pentru gestionarea cainilor comunitari

Proiect de hotarare privind  aprobarea incheierii unui Protocol de colaborare privind prestarea serviciului de gestionare a cainilor fara stapan

Proiect de hotarare privind adoptarea unor masuri pentru asigurarea salubrizarii comunei Sabaoani, jud.Neamt

Proiect de hotarare privind aprobarea unor cheltuieli din bugetul local

Proiect de hotarare privind „Aprobarea ocuparii definitive  a suprafetei de 5,06mp, teren apartinand domeniului public al comunei Sabaoani, si acordarea cu titlu gratuit a dreptului de uz si servitute, si de acces neconditionat al personalului  de exploatare , catre SC DELGAZ GRID SA” teren necesar pentru  lucrarea „Extindere LEA jt. distributie si iluminat -Str.Zefirului, sat Sabaoani, comuna Sabaoani, judetul Neamt”

Proiect de hotarare privind „Aprobarea ocuparii definitive a suprafetei de 5,70mp, teren apartinand domeniului public al comunei Sabaoani, si acordarea cu titlu gratuit a dreptului de uz si servitute, si de acces neconditionat al personalului de exploatare , catre SC DELGAZ GRID SA” teren necesar pentru lucrarea „Extindere LEA jt. distributie si iluminat -Str.Imasului, sat Traian, comuna Sabaoani, judetul Neamt”

Proiect de hotarare privind completarea HCL nr.26/28.04.2017 privind stabilirea impozitelor si taxelor locale pentru anul 2018

Proiect de hotarare privind montarea unor cismele in comuna si racordarea acestora la reteaua de apa a comunei