Proiect de hotarare nr. 1 din 12.01.2021 privind aprobarea proiectului de investitii cu titlul “Achizitie echipamente de protectie si dispozitive medicale pentru sprijinirea sistemului educational din Comuna Sabaoani, in contextul pandemiei cu virusul Covid-19”

Proiect de hotarare nr. 2 din 12.01.2021 privind acordul Consiliului local al comunei Sabaoani de schimbare temporara, pe perioada desfasurarii campaniilor de vaccinare impotriva COVID-12, a destinatiei Caminului Cultural din com. Sabaoani, in structura medicala – centru de vaccinare

Proiect de hotarare nr. 3 din 12.01.2021 privind aprobarea proiectului de investitii cu titlul “Cresterea gradului de participare a elevilor din com. Sabaoani la procesul de invatare on-line in contextul crizei pandemice create de Coronavirusul SARS COV-2 prin achizitionarea de echipamente IT”